Sipariş Hattı (09:00-19:00)
05383403344
Menu
Sepetiniz

Hakkımızda

Moda Düğme;

65 yıllık tecrübemizle Kızılay İzmir caddesi -Ulus Anafartalar çarşısı girişi ve alt kat olmak üzere 3 şubemizle sizlere hizmet vermekteyiz.
Moda Düğme;mağazalarındaki zengin yün-düğme-aksesuar çeşitlerinin yanı sıra dantel,kına-nişan malzemeleri tuhafiye,hobi malzemeleri,çanta malzemeleri...vs çeşitlerimizle siz değerli müşterilerimizin daimi hizmetindedir.

Sektöründe TRT ye ilk reklam veren firma ünvanına sahip olan Moda Düğme ilk kurulduğu günden bugüne müşteri memnuniyetini hep göz önünde bulundurmuştur.Başarısını ise öncelikle siz sayın müşterilerine borçludur.

Firmamız 1955 yılından beri faaliyet göstermekte olup,sektöründe el değiştirmeyen ve 3.nesle geçen öncü firmalardandır. Moda Düğme;Rahmetli dedem Osman Tiryaki ve kardeşleri tarafından kurulmuş olup şu anda babam Ali Tiryaki ve ben (Emin Tiryaki)olarak işimizi gururla devam ettirmekteyiz.

Yarım asırdan daha fazla bir süredir Moda Düğme olarak hizmet veren müessesemiz en seçkin yazlık ve kışlık ürünlerini sunmakla kıvançlıdır...
         

Saygılarımızla Moda Düğme ailesi...